Fotogalerie


Komentovaná vycházka radotínským hřbitovem, spojená s prohlídkou kostela sv. Petra a Pavla, 16. května 2024

O zajímavostech ohledně hřbitova a významných radotínských osobnostech tam pohřbených vyprávěli členové letopisecké komise Ing. Andrea Gruberová, Jan Lukavský a Ing. Jan Přikryl, CSc. Náhrobní kameny z pohledu paleontologa a geologa přiblížil RNDr. Štěpán Rak, Ph.D.

Radotínský hřbitov si přišel prohlédnout i dr. Jiří Martínek, známý z televizní soutěže Na lovu jako Doktor Vševěd. Ten chystá v cyklu Historie psaná hřbitovem vycházku i naším hřbitovem již letošní podzim.


Komentovaná vycházka Radotínem, 21. červen 2023

Fotografie z vycházky Radotínem, kterým účastníky provedli - navzdory nepříliš příznivému počasí, Andrea Gruberová a Jan Lukavský. 


Čaj o třetí s Janem Lukavským - Radotín filmový a televizní, 6. červen 2023

Za posledních téměř 100 let se na území Radotína natáčela celá řada filmů či televizních reportáží. Záběry z těchto děl poskytují unikátní historické pohledy na ulice či okolní přírodu naší městské části. Nově sestříhané video představující značnou část existujících radotínských záběrů uvedl Jan Lukavský.


Fotogalerie z vydařeného večera se členem letopisecké komise Štěpánem Rakem v místní knihovně, kde vyprávěl o hluboké minulosti Radotína, 19. duben 2023